Jak rozwiązać problem z rozszerzonymi naczynkami?

Jak rozwiązać problem z rozszerzonymi naczynkami?

Choć rozszerzone naczynka nie są bolesne, problemy z nimi są w stanie spędzić sen z powiek wielu osobom. Przeważnie ukrywa się je pod grubą warstwą makijażu, taka metoda radzenia sobie z nimi jest jednak nie tylko niewygodna, ale przede wszystkim – nieskuteczna.

Na szczęście, nie mówimy wcale o jedynej opcji, na jaką możemy się zdecydować. Zamykanie, czy też usuwanie naczynek jest też możliwe w najlepszych gabinetach kosmetycznych. Jednym z nich jest MediLaser – wrocławski gabinet, w którym zabieg ten jest wykonywany z wykorzystaniem nowoczesnego lasera Ellipse.

Usuwanie naczynek – skuteczne zabiegi

Znakiem rozpoznawczym lasera Ellipse jest to, że wypuszcza krótkie a przez to bezpieczne impulsy światła. Te kieruje się bezpośrednio na powierzchnię skóry dostosowując je do jej indywidualnej specyfiki. Długości fal, które są wykorzystywane podczas zabiegu, są absorbowane przez znajdującą się w naczyniach krwionośnych hemoglobinę. Światło zamienia się w pewnym momencie w ciepło, a ono doprowadza do zniszczenia znajdujących się w ścianach naczyń protein.