Niepowtarzalne płytki prosto z Włoch

Niepowtarzalne płytki prosto z Włoch

Duża popularność włoskich płytek podłogowych i ściennych sprawia, że zwracamy na nie uwagę nawet nie planując ich zakupu w najbliższym czasie. Wystarczy przy tym, że przyjrzymy się im bardziej starannie, a z pewnością dojdziemy do wniosku, że tym, co je cechuje, jest nieoczywistość.

Płytki NovaBell Eiche zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że stanowią oryginalne połączenie piękna typowego dla drewna z funkcjonalnością klasycznych płytek podłogowych. Mylą się jednak osoby, które utożsamiają włoskich producentów jedynie z zamiłowaniem do klasyki.

Wiele płytek włoskich to rozwiązania awangardowe, a ich twórcy nawet nie starają się przekonać nas, że jest inaczej. Nie brakuje także tych rozwiązań, które są wyraźnym flirtem nowoczesności i klasyki. Czy zatem można mówić o cechach wspólnych płytek prosto z Włoch? Oczywiście, że tak. Na takie miano zasługuje z pewnością charakterystyczna dla nich staranność wykonania. Zdecydowana większość pochodzących z Włoch rozwiązań może być z powodzeniem stosowana w każdym pomieszczeniu.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to zapoznajcie się ze szczegółową ofertą sklepu Eurołazienki – eurolazienki.pl.