Planujemy oświetlenie łazienki

Czy zakup płytek w internecie, to dobry pomysł?

Wykończenie łazienki to nie tylko wybranie płytek i armatury. To również konieczność zaplanowania oświetlenia, które w łazience odgrywa istotną rolę. Nie należy wybierać źródeł światła do łazienki przypadkowo.

Jaką rolę pełni światło w łazience?

Oświetlenie łazienkowe górne, które montowane jest w każdej łazience ma za zadanie zapewnić równomierne oświetlenie całej powierzchni. Okazuje się jednak, że łazience samo górne oświetlenie to zdecydowanie za mało. Niezbędne jest również to punktowe, którego zadaniem jest doświetlenie okolicy lustra, czyli miejsca mającego w łazience ogromne znaczenie. Warto jednocześnie dodać, że światło w łazience można wykorzystać do optycznego powiększenia, jeśli łazienka jest niewielka.

Na co postawić?

Wszystko zależy od naszego gustu. Producenci oferują szereg ciekawych rozwiązań, co sprawia, że nie musimy się ograniczać.  Ciekawą propozycją są między innymi lampy stojące, które będą jednocześnie dekoracją.

Sklep internetowy Eurołazienki

Zapraszamy do sklepu Eurołazienki. Znajdziecie u nas nowoczesne wyposażenie do łazienki oraz płytki łazienkowe włoskich i hiszpańskich producentów. Obecnie dużą popularnością cieszą się płytki arcana w tym szczególnie model arcana stracciatella r grafito 80×80.